עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  

אודות

רויטל טל - זמרת מנחה ערבי שירה בציבור
שירה בציבור לאירועים פרטיים, אירועי חברה ומוסדות..
מסיבה ישראלית תוססת !!
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מנחה ערבי שירה בציבור

19/06/2017 12:27
רויטל טל
שירה בציבור, ערב שירה בציבור, שירי אי

רויטל טל שירה בציבור היא מנחת ערבי שירה בציבור מקצועית ובעלת ניסיון רב באירועים. מדובר באישיות אנרגטית יוצאת דופן, זמרת מנחה ערבי שירה בציבור לא כזאת צעירה אך כנראה שגילתה את מעיין הנעורים שבתוכה ומעבירה זאת בצורה נעימה, טבעית ומקצועית לקהל אשר יושב מולה באירוע.

רויטל טל הקימה את העסק שלה מתוך אהבתה הגדולה לשיר וגם להופיע, ואט אט התפתחה ופיתחה לעצמה קו הופעות מוגדר ומנצח בכל סוגי האירועים.

לצד אישיותה הקלילה והחביבה מצליחה רויטל טל "לסחוב" אחריה קהלים שלמים למצב של שימחה בכל אירוע.

 

מרביתנו חוגגים לפחות אירוע אחד משמעותי במשך שנות חיינו, כל אחד מאתנו רואה בעיניו ובדמיונו אירוע "שווה" ומהנה. גם זמן וגם כסף הם פרמטרים שיש לקחת בחשבון בתכנון כל  אירוע.

באירוע הבא שאתם חוגגים תזדקקו ודאי למפעילה כמו רויטל טל, תזדקקו ודאי לאיזושהי תכנית ומוזיקה, אין כמעט אירוע שמוזיקה לא תהווה חלק חשוב ממנו.

שירה בציבור, ערבי זמר, מסיבה ישראלית, כל אלה הן תכניות שכדאי ומומלץ מאוד לשלב באירוע שלכם.

אתם בוודאות תגלו מיד שרויטל טל תחבר את כל האורחים שלכם לציבור מגובש, ותגלו שגם שירה בציבור יכולה בצורה הטובה ביותר להפוך לכם את האירוע לערב בלתי נשכח.

נסו להיות יצירתיים ודלגו הפעם על תקליטן לאירוע הקרוב, הזמינו זמרת, הזמינו אישה מקצועית ובעלת ניסיון רב בכל סוגי האירועים, היא תדע לענות לכם על כל שאלה אשר תצוץ, תדע להרגיע את פחדיכם אם יהיו.. ותדע בדיוק מה לעשות בכל רגע נתון באירוע. 

צלצלו : רויטל טל – 050-5382143

קבלו מענה מושלם לכל מסיבה או אירוע !!

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: